-72×(1/4-5/9+12/7)÷(-2)

蚂蚁部落 1年前 已收到1个回答 举报

yo56 幼苗


=-72×(1/-1/21/7)÷(-2)=-72×(-3)÷(-2)=216÷(-2)=-108


9