2^13+2^12+2^11+2^10+2^9+2^8+2^7+2^6+2^5+2^4+2^3+2^2+2+1

lily1903 1年前 已收到1个回答 举报

020sj 幼苗


1=2-1
1+2=2^2-1
2^2+2+1=2^3-1
...
=2^14-1


4