1.64*81%+1.64*19% 18%*(1/9+1/6)

搞不懂爱情 1年前 已收到1个回答 举报

cy_1452 春芽


1.64*81%+1.64*19%
=1.64*(81%+19%)
=1.64
18%*(1/9+1/6)
=0.18×1/9+0.18×1/6
=0.02+0.03
=0.05


9