(-3*10^5)*(7*10^4)*(-2*10^3)^2

天使的落寂 1年前 已收到1个回答 举报

枫致 幼苗


(-3*10^5)*(7*10^4)*(-2*10^3)^2
=-3*7*(-2)*10^11
=42*10^11
=4.2*10^12


9