1/42/(1/6+1/7)

大嘴人 1年前 已收到1个回答 举报

恐怖蟋蟀 幼苗


1/42/(1/6+1/7)
=1/42/(7/42+6/42)
=1/42/(13/42)
=1*42*(42/13)
=1/13


7