498×381+382 382×498-116 .

小乐喜 1年前 已收到1个回答 举报

三敏_rr 幼苗


498×381+382
382×498-116
=
498×381+382
(381+1)×498-116
=
498×381+382
381×498+498-116
=
381×498+382
381×498+382
=1.


4