2008+200.8+20.08+2.008+199.2+19.92+1.992=

苏赫巴托 1年前 已收到1个回答 举报

挺且直 幼苗


2008+200.8+20.08+2.008+199.2+19.92+1.992
=2008+200.8+199.2+20.08+19.92+2.008+1.992
=2008+400+40+4=2452


3